Untitled Document
 
 
 
 
UniWeb Design
 

Kedves Gyerekek az új órarendet és csoportbeosztást itt találjátok. 

Szerda: 16:30-18:20   I. csoport (ovis)
     I. évfolyam: 1.Nagy Blanka, 2.Szűcs Zsófia Szonja, 3.Kelemen Alexandra,  4.Musta Rebeka, 5.Óvári Adrienn, 6.Matolcsi Emma, 7.Rácsay Panna, 8.Benke Berzsián, 9.Néző Szonja, 10.Decker Lina, 11.Héjja Dorka, 12. Bagi Dominik, 13.Tóth Blanka, 14.Péter Zsófi, 15.Kindris Zsófia, 16.Zubora Panka Valéria

Szerda: 16:30-18:20   II. csoport
     II. évfolyam: 1.Balázs Dániel, 2.Balogh Péter, 3.Czakó Boglárka, 4.Erdei Eszter, 5.Györkei Anna, 6.Hermann Réka, 7.Jánossy Zsófia, 8.Kavalecz László, 9.Kelemen Niki, 10.Mészáros Eliza, 11.Mészáros Lujza, 12.Molnár Viktória, 13.Nagy Noémi, 14.Simon Petronella, 15.Tarnóczi Zsófi, 16.Várbíró Fanni

Csütörtök: 14:30-16:20   I. csoport (4.-5. osztály)
     I. évfolyam: 1.Deli Dóra, 2.Dihen Csilla Tímea, 3.Vágó Melinda, 4.Csordás Evelin, 5.Pető Eszter, 6.Gacsályi Zsófia, 7.Tallér Martina Márta, 8.Kovács Cintia, 9.Szucsányi Kincső, 10.Szucsányi István, 11.Csire Fanni Kitti, 12.Domokos Éva Lili, 13.Boldizsár Boglárka  

Csütörtök: 16:30-18:20   I. csoport (2.-3. osztály)
     I. évfolyam:
1.Fábián Péter, 2.Balogh Flóra, 3.Stiegelmayer Hanna, 4.Földing Csaba, 5.Sády Lola, 6.Hargitay Melissza Angyalka, 7.Nagy Zsolt Alex, 8.Gácsi Lili Zsuzsanna, 9.Csire Zsuzsanna, 10.Dallos Lili Dóra, 11.Szabados Áron, 12.Szondy Georgina, 13.Szabó Ágoston, 14.Varga Gréta, 15.Varga Gergő

Csütörtök: 16:30-18:20   II. csoport
     II. évfolyam:
1.Balogh Noémi, 2.Birta Vivien, 3.Fehér Virág, 4.K. Szabó Maja, 5.Kádár Lili, 6.Kaszás Csenge, 7.Kerekes Dominika, 8.Kiss Blanka, 9.Lénárt Dóra, 10.Pink Gréta, 11.Szigeti Viktória, 12.Vincze Boglárka, 13.Zolnai Zsófia

Péntek: 14:30- 16:20   I. csoport
     III. évfolyam:
1.Antal Fruzsina, 2.Czigola Tamás, 3.Gonda Gréta, 4.Horváth Virág, 5.Karika Fanni, 6.Kiss Eszter, 7.Koczó Balázs, 8.Sebestyén Gergő, 9.Somogyi Ágnes, 10.Szabó Annabella, 11.Szilágyi Annamari, 12.Szilágyi Balázs, 13.Tóth-Szolnoki Éva, 14.Udvarhelyi Viki

Péntek: 14:30- 16:20   II. csoport
     II. évfolyam:
1.Pintér Tifani, 2.Gerda Dorina, 3.Rabb Alexandra, 4.Vatai Kitti Ildikó, 5.Forgács Noémi, 6.Zsolnai-Nagy Andrea, 7.Kéry Dorottya, 8.Molnár Réka Janka, 9.Gáspár Kata, 10.Bereczki Anna, 11.Lakatos Anna, 12.Kovács Barbara, 13.Szepesi Dorina, 14.Balogh Anita, 15.Sóvágó Lilla

Péntek: 16:30-18:20    I. csoport
     II. évfolyam:
1.Balogh Dóra, 2.Barna Laura, 3.Batiz Liza, 4.Fehér Virág, 5.Herdon Anna, 6.Juhász Olivér, 7.Koczó László, 8.Kopjári Liza, 9.Molnár Tamara, 10.Orbán Laura, 11.Petrozsényi Júlia, 12.Sebestyén Viki, 13.Szabados Szonja, 14.Szőke Csenge, 15.Vida Alexandra

Péntek: 16:30-18:20    II. csoport
     III. évfolyam:
1.Dávid Lea, 2.Dorogi Dorina, 3.Illyés Kamilla, 4.Kalmár Eszter, 5.Kereki Kristóf, 6.Kovács Noémi, 7.Ludasi Dominik, 8.Molnár Krisztián, 9.Nagy Boglárka, 10.Nagy Réka, 11.Ocskó Lajos, 12.Pintye Lili, 13.Pribula Eszter, 14.Rácz Kornél, 15.Szilágyi Fanni, 16.Szőke Kincső

Péntek: 18:30-20:20  
     Nagy csoport

Szombat: 10:00-11:50  I. csoport
     I. évfolyam:
1.Szabó Dóra Fanni, 2.Rizán Zsombor, 3.Boldizsár Péter, 4.Elek Donát Levente, 5.Takács Veronika, 6.Halász Bertalan, 7.Hartz Armand, 8.Takács Tünde, 9.Csontos András, 10.Kindle Krisztina, 11.Dimény Mira, 12.Urbánszky Ádám, 13.Nofal Nimród Csongor, 14.Piroska Milán Sólyom

Szombat: 10:00-11:50  II. csoport
     II. évfolyam:
  1.Andó Lilla, 2.Badacsonyi Máté, 3.Faragó Erik, 4.Galvácsi Gergő, 5.Kondor Mariann, 6.Molcsányi Vivien, 7.Nyisztor Anna, 8.Péntek Petra, 9.Sótér Csenge, 10.Szilágyi Judit, 11.Tóth Cseperke

Szombat: 12:00-13:50   I. csoport
     I. évfolyam:
1.Tóth Edina, 2.Csontos Rita Mónika, 3.Farkas Gréta, 4.Gömöri Virág, 5.Gombos Réka Eszter, 6.Csapó Lívia, 7.Komlósi Eszter, 8.Oksz Beáta, 9.Csige Péter, 10.Bálla Ágnes Gizella, 11.Tekse Panna, 12.Lévai Réka Anna

<< vissza

 
 
 
UniWeb Design
 
 
 
UniWeb Design